Deepcool Cooling Fan | FD12 V2 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Laagertehnoloogia | Hydro Bearing |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2045 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Cooling Fan |
| Producer product name | FD12 V2 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Ventilaatori konnektor | 4-pin PWM |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




